O nas

OFF-ROAD TEAM:

Maciej ŚwiątkowskiMaciej Świątkowski – instruktor nauki jazdy na motocyklu, motocyklista podróżnik, mechanik – doradzi wytłumaczy, pomoże i pojedzie z Wami – od 25 lat jeździ motocyklami. Od 4 lat uczy narybek motocyklowej braci. Zapaleniec z głową pełną pomysłów. Znajdzie na wszystko sposób. Zrobi wszystko by Wasze maszyny dojechały do celu.

Michalina Wojdat

Michalina Wojdat – „dziecko internetu” – śpi z laptopem pod poduszką, konsultant składni języka polskiego i tłumacz języka angielskiego, chociaż jeszcze nie przysięgły, amatorka wycieczek rowerowych, leśnych klimatów i psów myśliwskich, z zamiarem spróbowania swoich sił na motocyklowym potworze, za niedługo…, odpowiedzialna z stronę offroad-expedition.pl.

Wojciech Kurdelski

Wojciech Kurdelski – od kilkunastu lat pasjonat fotografii, szczególnie tej kobiecej, dobry człowiek, altruista, właśnie stawia swoje pierwsze kroki na dwóch motocyklowych kółkach, podobno z niezłymi rezultatami, odpowiedzialny z stronę offroad-expedition.pl, grafik, fotograf, kamerzysta w jednym.

Małgorzata JakubowskaMałgorzata Jakubowska – koordynator po stronie Polskiej, pomoże, doradzi wszystko wytłumaczy. Urodzona podróżniczka, najlepszy motocyklowy plecaczek na świecie.

Jadwiga Zajączkowska – radca prawny.

Elżbieta Chodakowska – główna księgowa.